TRAFİK SİSTEMLERİ

Trafik sistemleri ve Güvenlik ekipmanlarında şerit ayırıcı olarak kullanılan delinatör gibi ürünler, size güvenli ve verimli bir çalışma alanı vererek farklı trafik şeritlerini ayırmanıza yardımcı olurlar.

Bu ayırıcı cihazlar  forkliftler ve diğer is makineleri ile çalışanlar arasında ekstra güvenli bir bölge sağlar. Ayrıca ana yollar yaya ve bisiklet yolları belirlemenizi sağlayan ortak alanlarda, trafikte şerit ayırmak için mükemmel bir cihazdır.

şerit ayırıcının yanında otoyollar, okul önleri vb yerlerde araçları yavaşlatmak için Hız kesici kasislerde kullanılır. Kasisler kauçuk ya da ekonomik fiyatlı olan plastik kasisler tercih edilir.

şerit ayırıcıda delinatör yaygın olarak kullanılır. Delinatör fiyatları uygun olması sebebiyle, delinatör Ankara gibi büyük şehirlerde sıklıkla kullanılırlar.

 

Read more

TURNİKE SİSTEMLERİ

Firmanıza için giriş çıkışlar ve geçiş kontrolleri önemli ise sizin için en uygun geçiş sistemlerinden birisi turnikelerdir. Turnikeler tren, metro, metrobüs istasyonları, iskele girişleri, ticaret merkezleri, kampüs kapılarda, stadyumlar, okullar, devlet kurumları ve özel sektör kurumları ve endüstriyel alanlar gibi diğer yerlere giriş ve çıkışın denetlenmesini ya da kontrol altına alınmasını sağlayan geçiş kontrol sistemleridir.

Daha güvenli ve daha kontrollü giriş çıkış işlemleri sağlamaktadır. Personellere ait kartlarla kişilerin turnikelerden veya turnike kapılarından rahatlıkla geçmesi sağlanır. Turnike sistemleri şirketlerde ve yemekhanelerinizde kullanabilirsiniz.

Turnike Sisteminin Kullanım Alanları
Turnike sistemleri metro istasyonları, stadyumlar, hava alanları, sergi ve eğlence alanları, endüstriyel alanlar, ticaret merkezleri ve okullarda kullanılmaktadır. Ayrıca devlet ve özel sektör kuruluşlarında, ücret toplamanın gerekli olduğu fuarlarda, kalabalığın yönlendirilmesi gereken her yerde kullanım kolaylığı sağlamaktadırlar.

Read more

ROAD BLOCKER

 

Road Blocker çalışma sistematiği, Road Block ünitesindeki hidrolik çalışma düzeneği ve güvenlik tedbirlerine hizmet etmesinin yanında uygulamada tam sonuç alınabilmesi için diğer bariyer sistemleri donanımlarına göre daha geniş bir bilgi ve tecrübeyi isteyen üründür.

Road Blocker Bariyerler üst düzey güvenlik gereksinimi olan kurum, işletme, plaza, elçilik, emniyet ve askeri birimlerin tümünde kontrollü geçiş için tasarlanmış; suikast ve sabotaj önleyici yol bariyerleridir. Road blockerlarin tasarımı ve imalatında kullanılan tüm parçalarıyla yüksek hız ve şiddetli çarpmalara karsı dayanıklılığı test edilmiş yol kesiciler talebe göre istenilen ebatlarda üretilmektedir. Road Diğer geleneksel engellerin caydırıcı etki sağlamadığı hükümet kurumları, kongre sarayları, özel toplantı salonları, hava alanları gibi yerlerde, istenmeyen trafik akışını durdurmak için imal edilmiş çağdaş “RAMPA BARIYER” lerdir.

Road Blocker Sisteminin Özellikleri
“Yol Blok” larimiz aktif buton, manuel kontrol, uzaktan kumanda, indüksiyon loop veya mikroişlemcili kart girişi ile her türlü Access kontrol sistemine uyumludur. Road Blocker görünüş ve ağırlığının tersine hidrolik çalışma sisteminin avantajlarından dolayı kalkış ve inişlerde güvenli ve istenilen hızda açılıp kapanmaktadır. Yol Rampası standart olarak 1mt., 2 mt., 3 mt olarak imal edilip isteğe göre uzunlukları ayarlanabilmektedir.

Road Blocker’larin Mini Road blocker olarak adlandırılanları ayni zamanda yaya geçişlerinin düzenlenmesi ve kontrolünde de kullanılabilirken, ağırlıklı motosiklet, bisiklet gibi istenmeyen küçük araçların geçişlerini önlemek amaçlı kullanılırlar.

Rampa Bariyer (Road Blocker) Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hidrolik Road Blocker yapımına ilişkin firmamızdan teknik bilgileri edinebilirsiniz. Suikast Tipi Road Blocker tamamen TSE onaylı imal edilmiş, bilimsel olarak dayanıklılık ölçüleri belirlenmiş malzemeden imal edilmektedir. Bu Road Blocker Sistemi çarpma hızına, araç büyüklüğüne, bunların toplamı olarak araç ağırlığının oluşturduğu yük ve çarpma anındaki başınca göre belirlenir. Yol Blokaj Bariyerleri ayni zamanda büyükşehirlerde trafiğe kapalı caddelere araç girişini önlemek için de kullanılırlar.

Read more

MANTAR BARİYER

Ankara – Otomatik Mantar Bariyer
mantar-bariyer Mantar Bariyer güvenlik sistemleri uygulamalarının caydırıcı, engelleyici fiziki unsurlarındandır. Özel üretim olan mantar bariyer can ve mal emniyeti düşünülerek suikast önleyici özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Suikast Mantar Bariyeri firmamızın özel tasarlamış olduğu tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek için özel dizayn edilmiştir.

Mantar Bariyer Özellikleri
Silindir Mantar Bariyer 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır.

Hidrolik çalışma sistemi sayesinde mantar bariyer çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür. Yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 50 km. hızla gelen bir aracı içeriye bırakmayacak ve sürekli çalışabilecek şekilde pnomatik sistem(pnomatik mantar bariyer) olarak dizayn edilmiştir.

Hidrolik Mantar Bariyer: ikili mantar bariyer, üçlü mantar bariyer, dörtlü mantar bariyer blokları trafiğin aksamaması için 4-5 sn. arasında açılabilecek ve elektrik kesintilerinde de manuel kullanılabilecek şekilde tasarlan mistir. Mantar Bariyer çürümeye karsı gövdesi galvanizli olarak üretilmiştir.

Ayrıca bariyer gövdesinde, gece görüsü sağlayan reflektörlü bant ve üzerinde gece flaş çakan uyarı ışığı vardır. Bloklar istenilen yükseklikte ve rall renginde üretilebilir.

Manuel Mantar Bariyer

Klasik ve özellikleri bakımından kullanımdan kalkmakta olan bariyer çeşididir. Anahtar kısminin başkaları tarafından çakı-tornavida tarzı aletlerle müdahaleye açık olmasından dolayı üretimden kalmakta olan ürünlerdir.

 

Read more