TURNİKE SİSTEMLERİ

Firmanıza için giriş çıkışlar ve geçiş kontrolleri önemli ise sizin için en uygun geçiş sistemlerinden birisi turnikelerdir. Turnikeler tren, metro, metrobüs istasyonları, iskele girişleri, ticaret merkezleri, kampüs kapılarda, stadyumlar, okullar, devlet kurumları ve özel sektör kurumları ve endüstriyel alanlar gibi diğer yerlere giriş ve çıkışın denetlenmesini ya da kontrol altına alınmasını sağlayan geçiş kontrol sistemleridir.

Daha güvenli ve daha kontrollü giriş çıkış işlemleri sağlamaktadır. Personellere ait kartlarla kişilerin turnikelerden veya turnike kapılarından rahatlıkla geçmesi sağlanır. Turnike sistemleri şirketlerde ve yemekhanelerinizde kullanabilirsiniz.

Turnike Sisteminin Kullanım Alanları
Turnike sistemleri metro istasyonları, stadyumlar, hava alanları, sergi ve eğlence alanları, endüstriyel alanlar, ticaret merkezleri ve okullarda kullanılmaktadır. Ayrıca devlet ve özel sektör kuruluşlarında, ücret toplamanın gerekli olduğu fuarlarda, kalabalığın yönlendirilmesi gereken her yerde kullanım kolaylığı sağlamaktadırlar.