MANTAR BARİYER

Ankara – Otomatik Mantar Bariyer
mantar-bariyer Mantar Bariyer güvenlik sistemleri uygulamalarının caydırıcı, engelleyici fiziki unsurlarındandır. Özel üretim olan mantar bariyer can ve mal emniyeti düşünülerek suikast önleyici özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Suikast Mantar Bariyeri firmamızın özel tasarlamış olduğu tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek için özel dizayn edilmiştir.

Mantar Bariyer Özellikleri
Silindir Mantar Bariyer 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır.

Hidrolik çalışma sistemi sayesinde mantar bariyer çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür. Yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 50 km. hızla gelen bir aracı içeriye bırakmayacak ve sürekli çalışabilecek şekilde pnomatik sistem(pnomatik mantar bariyer) olarak dizayn edilmiştir.

Hidrolik Mantar Bariyer: ikili mantar bariyer, üçlü mantar bariyer, dörtlü mantar bariyer blokları trafiğin aksamaması için 4-5 sn. arasında açılabilecek ve elektrik kesintilerinde de manuel kullanılabilecek şekilde tasarlan mistir. Mantar Bariyer çürümeye karsı gövdesi galvanizli olarak üretilmiştir.

Ayrıca bariyer gövdesinde, gece görüsü sağlayan reflektörlü bant ve üzerinde gece flaş çakan uyarı ışığı vardır. Bloklar istenilen yükseklikte ve rall renginde üretilebilir.

Manuel Mantar Bariyer

Klasik ve özellikleri bakımından kullanımdan kalkmakta olan bariyer çeşididir. Anahtar kısminin başkaları tarafından çakı-tornavida tarzı aletlerle müdahaleye açık olmasından dolayı üretimden kalmakta olan ürünlerdir.