ROAD BLOCKER

 

Road Blocker çalışma sistematiği, Road Block ünitesindeki hidrolik çalışma düzeneği ve güvenlik tedbirlerine hizmet etmesinin yanında uygulamada tam sonuç alınabilmesi için diğer bariyer sistemleri donanımlarına göre daha geniş bir bilgi ve tecrübeyi isteyen üründür.

Road Blocker Bariyerler üst düzey güvenlik gereksinimi olan kurum, işletme, plaza, elçilik, emniyet ve askeri birimlerin tümünde kontrollü geçiş için tasarlanmış; suikast ve sabotaj önleyici yol bariyerleridir. Road blockerlarin tasarımı ve imalatında kullanılan tüm parçalarıyla yüksek hız ve şiddetli çarpmalara karsı dayanıklılığı test edilmiş yol kesiciler talebe göre istenilen ebatlarda üretilmektedir. Road Diğer geleneksel engellerin caydırıcı etki sağlamadığı hükümet kurumları, kongre sarayları, özel toplantı salonları, hava alanları gibi yerlerde, istenmeyen trafik akışını durdurmak için imal edilmiş çağdaş “RAMPA BARIYER” lerdir.

Road Blocker Sisteminin Özellikleri
“Yol Blok” larimiz aktif buton, manuel kontrol, uzaktan kumanda, indüksiyon loop veya mikroişlemcili kart girişi ile her türlü Access kontrol sistemine uyumludur. Road Blocker görünüş ve ağırlığının tersine hidrolik çalışma sisteminin avantajlarından dolayı kalkış ve inişlerde güvenli ve istenilen hızda açılıp kapanmaktadır. Yol Rampası standart olarak 1mt., 2 mt., 3 mt olarak imal edilip isteğe göre uzunlukları ayarlanabilmektedir.

Road Blocker’larin Mini Road blocker olarak adlandırılanları ayni zamanda yaya geçişlerinin düzenlenmesi ve kontrolünde de kullanılabilirken, ağırlıklı motosiklet, bisiklet gibi istenmeyen küçük araçların geçişlerini önlemek amaçlı kullanılırlar.

Rampa Bariyer (Road Blocker) Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hidrolik Road Blocker yapımına ilişkin firmamızdan teknik bilgileri edinebilirsiniz. Suikast Tipi Road Blocker tamamen TSE onaylı imal edilmiş, bilimsel olarak dayanıklılık ölçüleri belirlenmiş malzemeden imal edilmektedir. Bu Road Blocker Sistemi çarpma hızına, araç büyüklüğüne, bunların toplamı olarak araç ağırlığının oluşturduğu yük ve çarpma anındaki başınca göre belirlenir. Yol Blokaj Bariyerleri ayni zamanda büyükşehirlerde trafiğe kapalı caddelere araç girişini önlemek için de kullanılırlar.